About Us

Cemal Ferhan Feyman

Chairman

 

Velat Ağırman

Mandate

 

 

N. Mikail Arcas

CEO

 

 

ABOUT US

Avedas Şirketler Grubu / Aveadas Company Groups

 

AVEDAS - AK HOLDİNG Anonim Şirketi

 

AVRASYA Endüştriyel Dönüşüm Asfalt Sanayi Anomim Şirketi

AVRASYA Industrial Transformation Asphalt Industry Inc.

 

AVEDAS İnşaat Makina Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

AVEDAS Construction Machinery Industry And Trade Inc.

 

AVEDAS Çevre Lojistik Petrol Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

AVEDAS Environmental Logistics Oil Industry And Trade Inc.

 

AVEDAS Maden Enerji Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

AVEDAS Mine Energy Industry And Trade Inc.

 

 

1991 Yılında SSCB dağılması ile Yönetim Kurulu Başkanı Fatih Nurhan YAZ’ın, Bölgede ithalat ve ihracat yapması ayrıca bölgenin yüksek seviyeli petrol brokerliği yapması ile mesleği kimyacı olması nedeni ile bölgenin enerji yapısını iyi bilerek çevreci yaklaşımı ile gelecekte en değerli olan su, toprak, gıda, maden, enerji, lojistik dallarında yaptığı 14 ayrı meslek gurubu doktora ile uzmanlaşarak ve şirket ortakları Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Paata MAKHATADZE, Yönetim Kurulu üyesi Zurabi SHAREIDZE çevreci oluşumu ile eski SSCB’nin üniversitelerinde yaptığı çalışmalar ve bilim adamları tarafından oluşturduğu çevreci organizasyonla yeni enerji kaynakları ve çevre teknolojileri ile bu kaynakların işlenmesi için 13 yıldır teknoloji geliştirilmiştir.

 

Avrasya Projesinde 3500 bilim adamları ve 20.000 yakın bilim adamı ve teknik kadro çalışarak bu devasal proje dünya insanlığına kazandırılmıştır.

 

2001 yılında Türkiye, Gürcistan, İran, Irak, Suriye üzerinden 35.000 bölgede enerji kaynakları ve çevresel kirlilik üzerine araştırma yapılmıştır. Asya ve Avrupa’nın zayıf tarafları yakalanarak yeni enerji kaynakları ve teknolojiler üzerinde stratejiler geliştirilmiştir.

 

AVRASYA AVEDAS PROJESİ 13 yıl önce yapılırken SSCB nin 100 yıllık araştırma geliştirme teknolojik çalışmalarının yanı sıra SSCB nin dünya stratejileri ve dünya üzerinde bulunan kaynakların harekete geçirilmesi ve çıkar planları alınarak projeye ilave edilmiştir.

 

OUR APPROACH

 

Protecting the world’s environment with the activation of Avrasya Project, protection of water resources, soil and all creatures, securing water and food future of the world, adapting all solutions for stopping global warming.

Water

 

Enerji

 

 

environment

THE PROCESS

OUR TEAM

 

 

CONTACT US

law department

Mesih Paşa Mah. Hayriye Tüccarı cad. No 7 Fatih / İstanbul

Tel: +90 212 470 00 85

+90 507 02 747 64

FOLLOW US

Twitter

Facebook

Google +

IMPRESSUM

© Copyright Nov. 2016. All Rights Reserved.